DEVA Partisi İzmir Vilayet Lideri Seda Kaya Ösen’den 23 Nisan Bildirisi

DEVA Partisi İzmir Vilayet Lideri Seda Kaya Ösen’den 23 Nisan Bildirisi

Demokrasimizin mabedi, ulusal egemenliğimizin aslı olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 101. yılına erişmiş olmanın büyük memnunluğunu yaşıyorum ...

Demokrasimizin mabedi, ulusal egemenliğimizin aslı olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 101. yılına erişmiş olmanın büyük memnunluğunu yaşıyorum. Bir asrı deviren bu gururu İzmir’de yaşamanın verdiği mana ve sevinçle öncelikle İzmirlilerin ve tüm milletimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten hislerimle kutluyorum.

“Milletin istiklalini yeniden milletin azim ve kararı kurtaracaktır” diyerek bizlere 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı emanet bırakan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bu kutsal emanetine sahip çıkacağımızın kelamını bir kez daha bu vesileyle yineliyor, Kurucu Büyük Başkan Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, tüm demokrasi ve kurtuluş kahramanlarımızı rahmet, minnet ve şükranla anıyorum.

Bizlere bu mirasları bırakan kahramanları ebediyen anarak ve hatırlayarak, geçmişinden ders çıkaran, dünyayı dönüştürecek fikirler üreten, teknolojiye hakim, teşebbüsçü ve ufku geniş, bedellerine bağlı bireyler ve kuşakların yetiştiği, Cumhuriyetin çocuklarının ülkenin yarınları ismine hoş hayaller kurabildiği, umutlarını canlı ve taze tutabildiği bir ülke olmamız için gecemizi gündüzümüze katarak uğraş edeceğiz.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

KATEGORİLER
Paylaş

YORUMLAR

Yorumlar (0)