Türkiye’nin de dahil olduğu Avrupa’daki reklam verenler ve ajanslar için yeni iş birliği programını duyurdu

Türkiye’nin de dahil olduğu Avrupa’daki reklam verenler ve ajanslar için yeni iş birliği programını duyurdu

HUAWEI Ads iş birliği programı, reklam verenlere, uygulama geliştiricilere ve ajanslara, yüksek etkileşimli akıllı telefon kullanıcılarından ...

HUAWEI Ads iş birliği programı, reklam verenlere, uygulama geliştiricilere ve ajanslara, yüksek etkileşimli akıllı telefon kullanıcılarından oluşan global bir kitleye erişim imkanı verirken teşvik ve dayanaklar de sağlayacak.

Huawei, yeni HUAWEI Ads platformunu test etmek isteyen ajanslar ve uygulama yayıncıları için reklam deneme kredisi ve geri ödemeleri içeren yeni bir teşvik programıyla Avrupa’da reklamcılık teşebbüslerini genişlettiğini duyurdu.

HUAWEI Ads, HUAWEI aygıtları için özel olarak tasarlanmış bir gerçek vakitli pazarlama platformu. HUAWEI aygıtlarının temel algoritma ve mimarisinin entegre edildiği platform, 700 milyonun üzerinde akıllı telefon kullanıcısına sahip global bir kitleye eşsiz ve bedel odaklı olarak ulaşmayı sağlıyor. Avrupa’daki medya ajanslarına ve uygulama yayıncılarına açılan platformun beta sürümü artık reklam verenlere programatik teknolojiyi kullanarak reklam gösterimleri için teklif verme imkanı sağlıyor. Platform ayrıyeten, geliştiricilerin HUAWEI Ads kitini entegre etmelerine ve uygulamalarından ek gelir elde etmelerine imkan tanıyan HUAWEI Ads yayıncı servisini de içeriyor.

HUAWEI Ads iş birliği programı, direkt reklam verenler ve sertifikalı ajanslar için kimi erken periyot teşvikleri içeriyor:

  • Deneme programına hak kazanan direkt reklam verenlere sunulan fiyatsız reklam kredisi
  • Sertifikalı ajanslar için medya harcamalarında geri ödemeler
  • Suram ve iştirak süreci boyunca özel dayanak
  • Kampanya oluşturma ve optimizasyon konusunda uzman tavsiyesi
  • Sertifikalı iş ortakları için test etabındaki yeni beta eserlere erişim
  • Sertifikalı ortaklar için ek koçluk ve eğitim seansları

HUAWEI Ads, uygulama yayıncılarının ve ajanslarının 2021’de yeni taşınabilir kitlelere ulaşmasına ve yeni büyüme fırsatlarını test etmesine yardımcı olmanın değerli bir yolu. Kalabalık bir uygulama pazarında, HUAWEI Ads platformu, sofistike akıllı telefon kullanıcılarına uygun fiyatlarla ulaşmak için eşsiz ve güçlü yollar sunuyor. Reklam verenlere, Huawei Assistant’ı kullanan HUAWEI aygıtlarındaki direkt gösterimler, AppGallery’deki yüksek etkileşimli gösterimler ve HUAWEI uygulamaları ve binlerce üçüncü taraf uygulamaları ile Petal Search üzerinden erişilebilen çoklu trafik kaynakları ortasından seçim yapabilecekleri çok sayıda yenilikçi reklam seçeneği sunuluyor. Yeni iş birliği programına yeni ajansların ve reklam verenlerin iştiraki beklenirken, reklam verenlere amaç kitlelelerine ulaşmaları ve 2021’de iş maksatlarına ulaşmaları için fırsat olduğu düşünülüyor.

Platformun sunduğu ek avantajlar şunları içeriyor:

  • Hassas Hedefleme: 700 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısıyla HUAWEI Ads, reklam verenlere yüksek kıymetli HUAWEI aygıt kullanıcılarına ulaşmanın en uygun yolunu sunuyor.
  • Güçlü Gösterimler: Huawei Ads platformu, reklam verenlere HUAWEI ekosisteminde yer alan HUAWEI aygıtlarındaki direkt gösterimler, AppGallery’deki özel gösterimler tıpkı vakitte Petal Search’de yeni arama reklamları ile HUAWEI ve binlerce üçüncü taraf uygulamasında reklam gösterimleri ortasından seçim yapma imkanı sağlıyor.
  • Performans odaklı sonuçlar: Akıllı Teklif ve Akıllı Banner üzere araçlar, tek tıklamayla suram irtibatlarıyla birlikte, reklam verenlere yatırım getirilerini en üst seviyeye çıkarmak için artırılmış denetimler ve üretim marifetleri sağlıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

KATEGORİLER
Paylaş

YORUMLAR

Yorumlar (0)