Yeni kuşak dijital eğitim pazaryeri Crowia açıldı

Yeni kuşak dijital eğitim pazaryeri Crowia açıldı

Aktiflik, eğitim ve danışmanlık hizmetlerinin interaktif formda gerçekleşmesine imkân tanıyanyeni jenerasyon dijital eğitim platformu Crowia ...

Aktiflik, eğitim ve danışmanlık hizmetlerinin interaktif formda gerçekleşmesine imkân tanıyanyeni jenerasyon dijital eğitim platformu Crowia, hizmete açıldı. Kullanıcıların arama motorlarında ya da birbirinden farklı platformlarda aradığı aktiflik, eğitim ve danışmanlık gereksinimini tek bir platformda sunan Crowia, kullanıcılara Türkiye’nin her yerinden dilediği uzmanla yüzde 100 canlı görüşme imkânı sağlıyor. Tüm alanlardaki uzmanları tek bir platformda bir ortaya getiren Crowia, 300’ün üzerindeki kategorisiyle hem bireylerin hem kurumların gereksinimlerine cevap veriyor.

“Hayata Dair Ne Varsa” sloganıyla bireylerin rastgele bir bahiste aradıkları aktiflik, eğitim ve danışmanlık muhtaçlıklarının karşılanması için hayata geçirilen Crowia, günün her saatinde eğitim ve danışmanlık hizmeti alınmasına imkan sağlıyor. Crowia, kullanıcılara sunduğu dijital eğitim sertifikası ile eğitim ve iş hayatında bir adım öne çıkılmasına imkân tanıyor.

Tüm uzmanlarla yüzde 100 canlı görüşme imkânı

Crowia’nın küresel marka olma vizyonunu ortaya koyan pazardaki tek marka olduğunu vurgulayan Crowia Kurucusu Adnan Hacıbebekoğlu,Aktiflik, eğitim ve seans hizmetlerinin tümünün bir ortada sunulduğu Crowia’da 300’e yakın kategoride online canlı görüşme yoluyla aktiflik, eğitim ve birebir seans hizmetleri veriliyor. Kullanıcılara aradığı tüm alanlardaki uzmanları tek bir platformda bulabilmeyi sağlayan Crowia, hizmet satın alınan uzmanın kütüphanesindeki görüntü, ders notları üzere dökümanlara fiyatsız erişim imkânı da tanıyor” dedi.

Hacıbebekoğlu, kelamlarını şöyle sürdürdü: “Kullanıcıların arama motorlarında ya da birbirinden farklı platformlarda aradığı aktiflik, eğitim ve danışmanlık gereksinimini tek bir platformda sunan Crowia, başka platformlardan farklı olarak kullanıcılara Türkiye’nin her yerinden dilediği uzmanla yüzde 100 canlı görüşme imkânı sağlıyor.”

1 yılda 5 bin uzmanla iş birliği hedefleniyor

150’nin üzerinde iş ortağı, bu iş ortaklarına bağlı birbirinden farklı alanlarda 500’e yakın uzmanın Crowia’ya dahil olduğunun altını çizen Hacıbebekoğlu, “Açılışımızdan sonraki birinci ay www.crowia.com adresine 250 bin civarında ziyaretçi gelmesini bekliyoruz. Bu sayının birkaç ay içinde aylık 1 milyon ziyaretçi düzeyine ulaşmasını hedefliyoruz. 1 yıl içerisinde de 5 binden fazla uzmanın ve milyonlarca kullanıcının web sitemizde yer alacağını öngörüyoruz. Tıpkı vakitte üniversitelerin daima eğitim merkezleri ile yapılacak iş birliklerine de büyük değer veriyor ve bu doğrultuda çok sayıda üniversite ile iş iştiraki görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Türkiye’deki çalışmalar devam ederken bir yandan yurt dışı gaye pazarları araştırıyor ve 2021 yılında birinci yurt dışı pazar tecrübesine başlamayı planlıyoruz.”

“Crowia, kurum içi eğitim ve danışmanlık gereksinimini karşılayacak”

Kısa bir müddet sonra çatı kuruluşlar, KOBİ’ler ve büyük işletmeler ile muahedeler yapmayı planladıklarını tabir eden Hacıbebekoğlu, “Kurumların kurum içi eğitim ve danışmanlık muhtaçlığını toplu olarak karşılayabileceği online bir platform bulunmuyor. Crowia, geniş kategoride ve yüksek sayıda uzmanla hizmet vererek bu alanda değerli bir muhtaçlığı karşılayacaktır” diye konuştu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

KATEGORİLER
Paylaş

YORUMLAR

Yorumlar (0)